Kim jesteśmy?

Grupa Pingwina skupia pięć całorocznych ośrodków narciarsko – rowerowych w Beskidach (Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój, Skolnity Ski & Bike w Wiśle, Czarny Groń w Rzykach, Kasina Ski & Bike w Kasinie Wielkiej) oraz na Mazurach (Kurza Góra) tworzących serdeczną atmosferę dla pasjonatów sportu i całych rodzin, dając im możliwość różnorodnego, aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu: na nartach, na snowboardzie, na rowerze albo po prostu na spacerze wśród koron drzew i najpiękniejszych widoków w Polsce. 

Kurzętnik

Kurza Góra to całoroczny obiekt mieszczący się w Kurzętniku w powiecie nowomiejskim. Zimą to przede wszystkim: największa stacja narciarska w północnej Polsce, z trzema oświetlonymi trasami narciarskimi, zimowym parkiem rozrywki dla najmłodszych, lodowiskiem, szkołą narciarską oraz największą fabryką śniegu w Europie. Kurza Góra całorocznie zaprasza na spacery po zjawiskowej Wieży. Od wiosny do jesieni otwarty jest Bike Park z trasami rowerowymi. Niedaleka odległość od Gdańska, Olsztyna, Torunia czy Bydgoszczy powoduje, iż jest to ulubione miejsce odpoczynku wielu turystów. 

Rzyki k. Andrychowa

Hotel & SPA Czarny Groń to nowoczesny 4-gwiazdkowy obiekt turystyczny 
w miejscowości Rzyki, nieopodal Wadowic i Andrychowa. 

Usytuowany jest pośród gór, w malowniczej dolinie, 
w sąsiedztwie dziewiczych rezerwatów i lasów mieszanych 
na połączeniu Pogórza z Beskidem Małym. Hotel, będący częścią 
kompleksu hotelowo-turystycznego Czarny Groń, nazwę wziął od szczytu, u którego stóp się znajduje. Ukochanym miejscem dzieci i rodziców jest latem Magiczna Osada z wielkim placem zabaw, labiryntów i rurociągów wodnych i kulkowych. Wielki skok na gigantyczną poduchę czy pumptrack jest ciekawą atrakcją dla bardziej aktywnych. Zimą zaprasza dodatkowo stacja narciarska wrza z kultowym Tiger Snow Parkiem. 

Kasina Wielka

Kasina Ski & Bike Park to największy ośrodek narciarsko-rowerowy położony blisko Krakowa. 

Trzy, różnorodne trasy narciarskie (2,7 km) a latem cztery rowerowe (11 km – Kultowy bike park w Polsce): odnajdą się tu zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. 

Nowoczesna kolej krzesełkowa działająca latem oraz zimą, świetnie przygotowane stoki, ratrakowane dwa razy na dobę oraz doskonały system naśnieżania czynią to miejsce wyjątkowym. Arena młodego rowerzysty z siłownią zewnętrzną i placem zabawto ciekawe uzupełnienie oferty tego miejsca dla całych rodzin. Dla miłośników motoryzacji nielada gratka jest jedyne na świecie Muzeum Motorowerów Moped Retro. 

Wisła

Skolnity Ski & Bike Park to ośrodek rowerowo-narciarski w centrum Wisły, należący do Grupy Pingwina. Czteroosobowa kolei krzesełkowej o długości 800 metrów czynna jest cały rok i jest idealnym miejscem do zdjęć z piękną panoramą Wisły w tle. Zimą na Skolnitym funkcjonują dwie oświetlone, różniące się stopniem trudności trasy narciarskie oraz Polana Pingwina do nauki jazdy, z dodatkowym miejscem do jazdy na sankach. Latem Skolnity przeobraża się w BIKE PARK z trzema trasami o łącznej długości 9 km. 

Krynica-Zdrój

Słotwiny Arena to miejsce magiczne, stworzone ponad 40 lat temu przez grupę pasjonatów, z wielkiej miłości do sportów zimowych. To właśnie pasja do aktywności na świeżym powietrzu, wyjątkowa atmosfera oraz uśmiechy na twarzach pracowników sprawiają, że Słotwiny Arena kochają i dzieci i dorośli. Latem ośrodek zamienia się w park rowerowy z doskonale utrzymanymi trasami oraz doskonałe miejsce dla miłośników przyrody. Zimą to trasy narciarskie z Salomon Snow Parkiem.