Willa Księżówka

Wisła
Kontakt z naturą, piękne krajobrazy, nastrój przedwojennej architektury i komfortowo urządzone wnętrze – to wszystko gwarantujemy w Willi Księżówce. Położona na słonecznym zboczu, w malowniczej okolicy gór i lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wisły, a zarazem zaledwie w odległości 200 metrów od centrum miasta, stanowi idealne miejsce dla osób spragnionych prawdziwego wypoczynku latem i zimą.
130zł Już od
30 Miejsc
noclegowych
Górnośląska 1
Wisła

Willa Księżówka

Willa Księżówka to idealne miejsce dla każdego, kto ceni sobie kontakt z naturą i specyficzny nastrój przedwojennej architektury. Pobyt w naszej willi to wspaniała podróż w czasie. To tutaj od ponad 80 lat wytchnienie od miejskiego zgiełku znajdywały kolejne pokolenia…

Przedwojenny klimat willi stanowi jej największą, ale nie jedyną atrakcję. Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy bardzo dobrze wyposażone pokoje, a także szereg możliwości spędzania wolnego czasu. Położona na słonecznym zboczu, w malowniczej okolicy gór i lasów, w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki Wisły, 450 m od wyciągu Skolnity, i zaledwie w odległości 200 metrów od centrum miasta, stanowi idealne miejsce dla osób spragnionych prawdziwego wypoczynku oraz miłośników białego szaleństwa. W okolicy znajdują się ciekawe ścieżki spacerowe oraz szlaki górskie, jesteśmy świetną bazą wypadową na wycieczki górskie.

Latem, w naszym najbliższym sąsiedztwie znajdują się Baseny kąpielowe z kortami tenisowymi, które zimą zamieniają się w zimowy Park rozrywki z Lodowiskiem. Bardzo dobry dojazd do miejscowości turystycznych i narciarskich, graniczących z naszą miejscowością: Szczyrk, Ustroń, Istebna. Tutaj czekają na Was komfortowo wyposażone w lodówki, czajniki, kawę i herbatę, pokoje 2, 3, 4 i 5 -osobowe z łazienkami, z dostępem do Internetu, większość z balkonami lub wyjściem na taras. Oferujemy pyszne śniadania domowe, podawane w formie bufetu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

Udogodnienia w obiekcie:

aneks kuchenny
balkon
fotel masujący
kije nordic walking
lodówka
łazienka w każdym pokoju
łóżeczka dla dziecka
parking
plac zabaw
pokoje dla matek z dziećmi
przechowalnia nart
rodzinne pokoje
sauna
telewizor
wi-fi
czajnik
kulig
miejsce na grilla
leżaki
ognisko
sala zabaw dla dzieci
suszarka
wycieczki z przewodnikiem
wypożyczalnia nart
bus hotelowy
jacuzzi
ping-pong

Również w okolicy