Pensjonat Małopolanka

Krynica-Zdrój
Hotel Krynica Górska – nocleg w ścisłym centrum Krynicy Pensjonat Małopolanka & Spa powstał w 1924 roku, a więc w wyjątkowych, romantycznych czasach dwudziestolecia międzywojennego i od razu stał się ważnym punktem na mapie Krynicy-Zdroju. Jego zachowany z tamtych lat wystrój wciąż zachwyca, a położenie na krynickim deptaku, a więc w samym sercu miejscowości, sprawia, że jest idealnym miejscem na wypoczynek.
200zł Już od
20 Miejsc
noclegowych
BULWARY DIETLA 13
Krynica-Zdrój

Pensjonat Małopolanka

Wyjątkowa lokalizacja sprawia, że nasi Goście mogą korzystać ze wszystkich atrakcji, jakie oferuje Krynica Górska i cieszyć się pięknem tego miejsca. Nasz hotel SPA znajduje się w pobliżu Góry Parkowej, pijalni wód mineralnych, Starego Domu Zdrojowego, Parku Słotwińskiego, ścieżek do pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek oraz wielu, wielu innych atrakcji.

Stylowe noclegi Krynica-Zdrój
Od samego początku istnienia nasz Pensjonat w Krynicy-Zdroju tworzony był z miłością, ciepłem i poszanowaniem tradycji. To właśnie dzięki temu w jego wyjątkowych wnętrzach panuje rodzinna atmosfera, przytulność i trudna do uchwycenia nastrojowość. Dziś, po niemal stu latach istnienia, w naszym Pensjonacie zachowaliśmy niepowtarzalną atmosferę lat dwudziestych, umiejętnie łącząc ją z nowoczesnością. Dzięki temu nasi goście mogą poczuć unikalny klimat międzywojennej Krynicy, a jednocześnie w pełni cieszyć się komfortem, jaki zapewniają nowoczesne rozwiązania.

Krynica-Zdrój – hotel dla wymagających.
Niezwykle ważna jest dla nas prywatność naszych Gości. Dokładamy wszelkich starań, by każdy, kto odwiedza nasz Pensjonat, mógł cieszyć się spokojem i intymnością.

Dla Gości, którzy odwiedzają nasz hotel w Krynicy Zdroju, przygotowaliśmy:
20 przytulnych pokoi
kawiarnię z najlepszą kawą w Krynicy Zdroju
restaurację z regionalnymi specjałami
kameralne Górskie SPA
W naszym SPA skorzystać można z sauny suchej, sauny parowej, gabinetu hydromasażu oraz zabiegów pielęgnacyjnych i leczniczych, wykonywanych przez najlepszych specjalistów.

Z myślą o naszych gościach organizujemy między innymi:
romantyczne pakiety SPA dla dwojga
odprężające pakiety dla seniorów
kameralne spotkania biznesowe
niewielkie konferencje firmowe
prywatne uroczystości

Dołącz do grona naszych Gości i przekonaj się, jak niezwykłym doświadczeniem może być wypoczynek w hotelu w Krynicy Górskiej.

Udogodnienia w obiekcie:

balkon
łazienka w każdym pokoju
parking
przechowalnia nart
restauracja
sauna
telewizor
wi-fi
zwierzęta
czajnik
SPA
dom kawy i wina
suszarka
drink bar
winiarnia

Również w okolicy